TAAHHÜTNAME

İşbu Taahhütname, EVOLVECHAT YAPAY ZEKA TEKNOLOJİLERİ TİCARET A.Ş. ile HİZMET ALAN üye arasında akdedilmiş olan Abonelik Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçasıdır; HİZMET ALAN’ın Abonelik Sözleşmesi ve Mesafeli Satış Sözleşmesi kapsamında hukukchat.com internet sitesinde sunulmakta olan hizmetten indirimli fiyatla yararlanmak adına belli bir süre abone kalmayı taahhüt etmesine ilişkin koşulları düzenlemektedir.

MADDE 1: TARAFLAR

1.1. SATICI/ HUKUKCHAT:

Ünvanı: EVOLVECHAT YAPAY ZEKA TEKNOLOJİLERİ TİC. A.Ş.

Adres: ZAFER MAH. AKÇAY CAD. NO: 142 İÇ KAPI NO: 204 GAZİEMİR / İZMİR

Vergi Daire ve Vergi Numarası :Gaziemir Vergi Dairesi / 3830945248

Şirket e-posta adresi : [email protected]

1.2. HİZMET ALAN:

İsim Soyisim:

Adres:

Telefon:

E-posta Adresi:

MADDE 2: TAAHHÜTLÜ ABONELİK TÜRLERİ

ABONELİK TÜRÜ ABONELİK YILLIK ÜCRETİ ABONELİK AYLIK ÜCRETİ VERGİLER DAHİL YILLIK ABONELİK ÜCRETİ TAAHHÜTLÜ ABONELİK İNDİRİM ORANI VERGİLER DAHİL YILLIK TAAHHÜTLÜ ABONELİK ÜCRETİ TAAHHÜTLÜ ABONELİK AYLIK İNDİRİM TUTARI
Yıllık Standart 3600 300 3600 1100 2500 91.66
Yıllık Profesyonel 6000 500 6000 1750 4250 145.83
Yıllık Premium 9000 750 9000 2750 6250 229.17
             

MADDE 3: TAAHHÜTLÜ ABONELİK PAKETİ KAPSAMLARI

Yapay Zeka Desteği ile soru cevap & Anahtar Kelime ile Arama & Emsal Karar Arama & Kanun maddeleri arama & Uzman Görüşü & Rekabet Kurum Kararı arama & Sözleşme oluşturma & Sözleşme Kontrolü & Yabancı Dil Belge Tercümesi & Dilekçe Taslağı Hazırlama & İfade Taslağı Hazırlama & Yeni özelliklere erken erişim.

Yıllık standart abonelik 75 kontör , Yıllık profesyonel abonelik 150 kontör, Yıllık Premium abonelik 250 kontör olup abonenin tercihine göre paket kapsamı belirlenmektedir.

MADDE 4: TAAHHÜT SÜRESİ

İşbu Taahhütname Taraflar arasında …. Tarihinde akdedilmiştir ve bir yıl süre ile geçerlidir.


MADDE 5: TAAHHÜTLÜ ABONELİĞİN SÜRESİNDEN ÖNCE FESHİ

Taahhüdün süresinden önce sonlandırılması durumunda:

a- HİZMET ALAN’ın taahhüde son verdiği tarihe dek yararlanmış olduğu aylık indirim tutarlarının, hizmet alınan ay sayısı ile çarpılması sonucu bulunan toplam indirim tutarı ile,

b- HİZMET ALAN’ın taahhüdüne son verdiği tarihte, taahhüt süresinin hizmet alınmayan aylarına ilişkin toplam hizmet bedeli arasından HİZMET ALAN lehine olan tutar dikkate alınarak tahsil edilen “Abonelik Yıllık Ücreti”nden bu tutar mahsup edilir.

Beş madde ve iki sayfadan ibaret işbu Taahhütname, HUKUKCHAT tarafından, detaylıca okunup müzakere edilmek üzere HİZMET ALAN veri saklayıcısı yolu ile HİZMET ALAN'a gönderilmiş, HİZMET ALAN tarafından okunup, anlaşılarak HİZMET ALAN’ın veri saklayıcısı yolu ile onaylanmıştır.

hand hand

Hukukta önde olmak title-effect ister misiniz?

Devrim niteliğindeki yapay zeka aracımızla, son teknoloji yapay zeka potansiyelini kilidini açın ve verimliliğinizi yeni zirvelere taşıyın. Geleceği bugünden kucaklayın ve yapay zeka aracımızın sizin için neyi mümkün kılacağını yeniden tanımlamasına izin verin.

  • tickHızlı ve doğru hukuki bilgiler
  • tickFarklı hukuk dallarında bilgi edinme
  • tickGerçek zamanlı cevaplar ve öneriler
  • tickSürekli güncellenen hukuki veritabanı
Hemen İletişime Geçin